DemirDöküm Servis

DemirDöküm Servis hizmetleri, Türkiye ısıtma ve iklimlendirme pazarının önde gelen servis organizasyonlarındandır. ili dahil tüm yurtta yaygın servis ağı ile özel donanımlı servis teknikerleri ve yetkili servisleri ile hizmet vermektedir.

DemirDöküm geniş ürün gamına göre uzmanlaştırılmış yetkili servislerimiz ve servis teknikerlerimiz tüketiciye hızlı, zamanında ve yüksek standartta hizmet verebilmek için MİM ile koordineli olarak çalışmaktadır.

DemirDöküm güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen, yetkili servislerimiz için tek yapmanız gereken 0850 222 1 833 numaralı telefondan DemirDöküm - MİM (Müşteri İletişim Merkezi)'i aramak. Tüm yurtta yaygın yetkili servis ağı ile DemirDöküm cihazlarınızı uzun yıllar güvenle kullanmanız için hizmet veriyoruz.

Bizim için önemlisiniz. Yuvanızın, sizin, sevdiklerinizin ısı konforu, can ve mal güvenliği ve cihaz bütünlüğünüz için yetkilendirilmemiş kurum veya kişilerden servis, bakım ve tamir hizmeti almaktan kaçınınız.

İzmir Konak DemirDöküm yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Buca Isıtma / DemirDöküm Yetkili Servis

Adres : Hürriyet Mah. 455 Sk.No: 8/10B Buca - İzmir
Tel : 0850 222 1 833
E-Mail : buca@demirdokumservis.com.tr
Web : buca.demirdokumservis.com.tr

Güven Yürük Ltd. Şti. / DemirDöküm Yetkili Servis

Adres : Vatan Mah. Polat Cad. No:123 Karabağlar - İzmir
Tel : 0850 222 1 833
E-Mail : karabaglar@demirdokumservis.com.tr
Web : karabaglar.demirdokumservis.com.tr